JADUAL LATIHAN KEJOHANAN SUKAN DAN OLAHRAGA




JAWATANKUASA ACARA SUKANTARA
KEJOHANAN BALAPAN DAN PADANG KOLEJ TUNKU KURSHIAH

JADUAL SUKANTARA

TARIKH : 11 FEBRUARI 2019 (ISNIN)
MASA : 3.30 PETANG
TEMPAT : TUNKU ARISHAH SPORT ARENA

ACARA
RUMAH
KELAS 
GURU BERTUGAS
PENGELOLA PESERTA
100 M
MAHSURI
KELAS 1
Pn Nor Shuhada Saidi   
Pn Nor Saidah Che Hassan 
Pn Ainil Sharrida Zakaria
Pn Norizan Mohd Darawi
Pn Noor Hafizah Nasir
Pn Norafiqah Rifhan 
KELAS 2
Pn Law Yen Teng
Pn Nur Atiqah Abd Wahab
Pn Noor Amirah Abd Ghafor
KELAS 3
Cik Manimala A/P Karupaianasamy
En Norhusnittahrir
100 M
SITI ZAWIAH
KELAS 1
Pn Fiffy Armiza M. Sahit
Cik Salwana Othman
En Annuar Khisam Isa
Pn Shareefa Wahida Shahruddin
Pn Ummi Nazifah Kamarudin
Pn Nurhaliza Mansor

KELAS 2
1. Pn Fadzlin Shazwa Anas 
2. Pn Hazwin Hamidon
KELAS 3
En Anuar Ibrahim
En Azrae Mokhtar
Cik Wong Siew Chin
100 M
SELINDANG DELIMA
KELAS 1
Pn Nurul Afiqah M. Najib
En Zulkiflee Jusoh
Pn Noor Azuraida A. Aziz
Pn Shahida Nik Mohamed
Pn Hawa Basiran
KELAS 2
Pn Noorul Izwarni Tajuddin
Pn Norainon Mohd Isa
Pn Siti Aisyah Sulaiman
KELAS 3
En Wan Mohd Fazli
Pn Yusma Hanim Ahmad
100 M
TUN FATIMAH
KELAS 1
Pn Muslihah Sapari
Pn Norazura Noranas
En Izzudin Ibrahim
Pn Ismah Mat
Pn Hurul Ain Mohd Nor
Pn Aziana Bt Ashaari
KELAS 2
Pn Nur Faatihah Razak
Pn Noor Hidayah Ibrahim
Pn Norhasyarmin Irnida
KELAS 3
Puan Norziela Yasin
Cik Nur Asyima


AHLI JAWATANKUASA
ACARA PRA KEJOHANAN OLAHRAGA KOLEJ TUNKU KURSHIAH
TAHUN 2019


TARIKH : 19 FEBRUARI 2019 (SELASA)
MASA : 3.30 – 5.00 petang
TEMPAT : TUNKU ARISHAH SPORTS ARENA

KOD ACARA
ACARA
PENGADIL BERTUGAS

10,11,12
800 meter
(P18, P15, P13)
Encik Izzudin Ibrahim (K)
Puan Noor Amirah Abd Ghafor 
Pn Noorul Izwarni Tajuddin
Puan Nur Haliza Mansor 
Puan Nor Saidah Che Hassan
21,23
Lompat tinggi
(P18, P13)

Encik Zulkiflee Jusoh (K)
Cik Wong Siew Chin 
Cik Salwana Othman
Pn Norizan Mohd Darawi
Pn Norafiqah Rifhan Ramlan

27,28
Lontar peluru
(P18, P15)

Encik Wan Mohd Fazli Wan Yusof (K)
Puan Hazwin Hamidon 
Puan Nur Faatihah Razak
Puan Noraziah Bt Abdul Aziz
Pn Noor Hidayah Ibrahim
24,25
Lompat jauh
(P15, P13)
En Anuar Ibrahim(K)
Puan Ainil Sharrida Zakaria 
Puan Arbaayah Abdullah 
Pn Law Yen Teng 

Penyelia peserta
Puan Noor Hafizah Bt Nasir
Puan Ummi Nazifah Bt Kamarudin
Puan Noor Azuraida A. Aziz
Puan Aziana Bt Ashaari





TARIKH : 20 FEBRUARI 2018 (RABU)
MASA : 3.30 – 5.00 petang
TEMPAT : TUNKU ARISHAH SPORTS ARENA


KOD ACARA
ACARA
PENGADIL BERTUGAS
13,14
100 M berpagar
(P18, P15)
Encik Annuar Khisham Isa (K)
Pn Siti Aisyah Sulaiman 
Puan Fiffy Armiza M. Sahit 
Cik Manimala Karupainasamy 
Puan Norainon Mohd Isa 

31,32
Rejam lembing
(P18, P15)

Cik Nur Asyima Zainudin(K)
Encik Muhammad Anuar Ibrahim
Puan Norazura Noranas 
Puan Afiqah Binti M. Najib 
Puan Muslihah Sapari
29,30
Lempar cakera
(P18, P15)
En Azrae Mokhtar (K)
Puan Norziela Yasin 
Cik Nur Atiqah Abd Wahab Shaari
Puan Hawa Basiran 
Puan Norhasyarmin Irnida 
Puan Hurul Ain Mohd Nor 

Penyelia peserta
Puan Shahida Nik Mohamed
Puan Nurul Yusma Hanim
Puan Ismah Mat
Puan Irafaila Bt Hasraf








No comments:

Post a Comment